Вітання з Днем залізничника України - 4 листопада. День працівників залізниці відзначається у галузі доволі урочисто з концертами та виступами самодіяльних колективів


Всього СМС: 54

Контейнер удачі, вагончик везіння!
Платформу успіху, цистерну варення!
І з баксами критий (забитий повністю)!
І все щоб разом, і всі щоб відразу!
С Днем залізничника!

Працівники наших залізниць,
Бажаємо, щоб Бог вам сьогодні допоміг,
Бажаємо успіху в роботі завжди,
Щоб світ лише зелений зустрічав поїзда.

Всі служби хочемо ми сьогодні привітати,
І вам телеграмою все це відправити.
Свої побажання у нелегкій роботі,
З дорогою залізниці в дружбі живете.

Диспетчер і стрілочник, наш провідник,
Душею в роботу адже кожен проник.
Обхідник, шляховик, і майстер бригади,
Привітати сьогодні ми вас дуже раді.

Прийміть наші вітання з Днем залізничника!

Запорука успішного розвитку галузі- в умілому господарюванні,чіткій організації роботи,професіоналізмі та відповідальності залізничників.І саме в цьому полягає гарантія довіри до залізниці, яка є одним з найпопулярніших і найдоступніших видів транспорту,надійним і авторитетним перевізником.

У цей святковий день бажаємо всім вам прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров'я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі.

4 листопада працівники залізничного транспорту України відзначають своє професійне свято.

Днем залізничника ця дата стала за ініціативою Львівської залізниці. Виявляється, саме 4 листопада 1861 року, ще за часів Австро-угорської імперії, на територію сучасної України – до Львова – прибув перший потяг, який називався “Ярославом”. У нинішньому розумінні “Ярослав” був поїздом міжнародного сполучення. Він сполучав Відень, Краків, Перемишль і Львів.

Залізниці - це центральні артерії соціально-економічного життя країни.

Робота залізничника вимагає високої відповідальності і справжнього професіоналізму. Виражаємо вдячність за добросовісну працю всім співробітникам галузі. Бажаємо всім працівникам і ветеранам залізниць України, їх рідним і близьким здоров'я, благополуччя і успіхів!

Нам здається, немає у неї кінця,
Залізниця нескінченна!
Назви станцій теж немає числа -
Але це через незнання, звичайно.

Залізниця все міцніше
Плечима, як променями, мир зближує.
Від південних гір до північних морів,
Від заходу до сходу пролягає,

Залізниця, як завжди,
Жива людьми »дають турботу,
І, життя вою дорозі присвятять,
Вони вклали душу в ту роботу.

Ми шолом в ваш свято наш земний
уклін,
А подяку нескінченна, як дорога,
Яка росте все з кожним днем,
Зближуючи нас все більше з року в рік.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Щоденною копіткою працею багатьох поколінь створювалася і тепер примножується трудова слава колективів залізничників краю. Ви робите все заради збереження і подальшої розбудови транспортного конвеєра, стабілізації у справі перевезення пасажирів і господарських вантажів. У колективах підприємств залізничного транспорту виросло і зараз працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.

У день професійного свята бажаю всім Вам прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі.

день залізничника

Друг призначив мені побачення -
Буде, як за розкладом.
За хвилину запізнення
Відповідає головою.
Адже він - залізничник,
Не базіка пустопорожній,
Зроду слів необережних
Не почуєш від нього.

Він приходить на побачення -
Боже, що за кара?!
З синцями під очима,
Брудний з голови до ніг:

«Швидкий», що йшов зустрічною курсом,
З моїм другом в лоб зіткнувся,
Той у кювет перекинувся,
Але з'явився точно в строк.

Відмовився він від кави,
Приклався до коньяку.
Хлопець - після катастрофи,
Я його зрозуміти можу.

Сердечно вітаю вас із професійним святом - Днем залізничника України!

Минуло 147 років з того історичного дня, коли на територію сучасної України до Львова прибув перший потяг «Ярослав», що з‘єднував Відень, Краків, Перемишль і Львів.

Залізниця важливіша ланка транспортної інфраструктури країни, яка має стратегічне значення. Від технічного стану та ефективної експлуатації залізничних шляхів залежить безперебійне сполучення між регіонами України та зарубіжжя, а також надійна доставка пасажирів та вантажів, укріплення економіки.

На Українській Залізниці завжди працювали висококваліфікаційні фахівці справжні професіонали. Сьогодні ми вшановуємо вашу нелегку, наполегливу працю. Залізничники створили міцну галузь, якій належить звання потужного локомотива національної економіки. Адже за вашої участі здійснюються не лише пасажирські перевезення, а й будуються комфортабельні автомагістралі європейського зразка, зводяться мости, перевозяться вантажі господарського призначення, здійснюються потужні соціальні проекти.

Бажаю вам, шановні працівники залізничного транспорту, міцного здоров´я, щастя, добра і благополуччя. Нехай на життєвих та професійних перехрестях в усьому і завжди вас супроводжує зелене світло.

Шановні залізничники!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем залізничника!

Галузь, в якій ви працюєте, посідає важливе місце в економіці України, сприяє розвитку усіх галузей господарства та задовольняє потреби кожного громадянина у перевезеннях.

Завдяки вашій професійній майстерності та наполегливій праці відбуваються позитивні зміни в роботі залізничного транспорту держави. Активно оновлюється рухомий склад, впроваджуються нові технології пасажирських та вантажних перевезень, які орієнтовані на європейські норми і стандарти, що забезпечує входження наших сталевих магістралей до системи міжнародних транспортних коридорів.

Сьогодні у колективах підприємств залізничного транспорту Автономної Республіки Крим працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.

Впевнений, що ваша копітка, цілеспрямована праця і в подальшому сприятиме зміцненню економіки України і завжди матиме високий авторитет серед населення та гостей Криму.

Бажаю всьому численному колективу кримських залізничників міцного здоров’я і добробуту, миру і щастя, оптимізму і злагоди, нових професійних здобутків на благо нашої Батьківщини - України.

Нехай на всіх життєвих і професійних перехрестях вас супроводжує тільки зелене світло.

Залізничників сьогодні вітаємо,
Нелегка праця ваш дуже поважаємо,
Адже вдень, і вночі поїзда ведете,
Людей і вантажі дбайливо везете.

За Батьківщині своїй, і по чужині,
Ви день і ніч проводите в кабіні,
Так побажаємо вам щасливої ​​дороги,
Здоров'я і любов свою знайти.

більше

день залізничника по русски: Поздравления с Днем железнодорожника Украины 4 ноября 2013