Привітання з днем пасічника (з днем бджоляра). 19 Серпня - на День пасічника України. Медовий Спас. День пасечника» ( укр. «День пасічника» ) — национальный профессиональный праздник, который отмечается в Украине ежегодно 19 августа


Всього СМС: 6

Від всіх хто боїться бджіл, але любить мед,
Від всіх в кого болить горло, але немає власної пасіки,
Від усіх тих, хто знаю ціну праці пасічника,
Від усіх медоїдів - Вам велике спасибі!!!
З професійним святом, з днем пасічника!!!
Щастя, здоров'я і довголіття!!!

Дорогі друзі!

Щиро вітаю українських бджолярів з Днем пасічника!

Бджолярів з давніх-давен шанували на українській землі. Протягом сторіч виготовлення меду з кропіткого ремесла перетворилося на справжнє мистецтво. Його секрети відкриваються лише дбайливим і працьовитим.

Мед на столі – радість у господі. З ним українці відзначають свята, частують гостей, лікують недуги. Старовинні рецепти медових страв є безцінною реліквією, яку ми маємо берегти для нащадків.

Честь і хвала трудівникам пасік, які приносять до столу українців неповторний дар землі та сонця. Велика подяка вам за наполегливість, вірність народним традиціям, любов до своєї землі.

Нехай добробут, радість творчості, відчуття гармонії з природою стануть винагородою всім українським бджолярам за терпіння та працю.

Дорогі друзі-бджолярі!

У серпні на нас з Вами чекає два свята, які розділяє лише тиждень: День Пасічника та річниця Незалежності України. Якщо Медовий Спас для нас з Вами традиційно означає кульмінацію сезону медозбору, ярмарки та перші думки про закупівлю медикаментів для зимівлі, то ювілей незалежності – це привід підвести певні підсумки та замислитись, що на нас чекає далі. І тут у нас з вами є приводи для оптимізму! За останні роки Україна впевнено заявила про себе як провідна європейська медова країна. Через місяць після свята Незалежності ми прийматимемо гостей на своєму стенді на ApiEXPO-2011 у Буенос-Айресі у якості гордих господарів наступного Конгресу Апімондії. В результаті цих успіхів на нашу галузь все більше уваги звертає українська влада. 6 червня Президент України видав розпорядження про офіційну підтримку XXXXIII Міжнародного Конгресу Апімондії, що проходитиме у вересні 2013 в Києві. Ми працюватимемо далі, щоб цей Конгрес приніс максимум користі вітчизняній бджільницькій галузі, став поштовхом до її розвитку та міжнародної інтеграції.

У ці святкові дні нам з вами потрібно не тільки продати якнайбільше меду, чого, втім, я всім щиро бажаю. Нам треба подумати про ту найважливішу річ, якій Україна має завдячувати усіма успіхами за роки своєї новітньої історії, і відсутність якої є першопричиною усіх найбільших наших невдач. Я говорю про ЄДНІСТЬ. Єдність у праці, у відстоюванні своїх прав, у радості та в горі. Єдності я бажаю нам з вами, шановні колеги бджолярі. Все решта ми здобудемо.

Честь і хвала трудівникам пасік, які приносять до столу українців неповторний дар землі та сонця. Велика подяка вам за наполегливість, вірність народним традиціям, любов до своєї землі

Шановні пасічники!

Дорогі колеги!

Цієї чудової серпневої пори, коли хлібороби справляють обжинки, а в садах дозрівають соковиті плоди, ви відзначаєте своє професійне свято.

За покликанням душі ви долучилися до надто складної, але дуже цікавої, сповненої романтики справи, яку наші пращури започаткували в сиву давнину та секретів якої природа приберегла ще на багато поколінь пасічників.

Пізнавайте ж ці тонкощі з притаманною українцям кмітливістю! Нехай Божа іскра вашого таланту спалахне в серцях дітей та онуків, які продовжать славний родовід пасічників на нашій квітучій і благословенній батьківській землі!

Дорогі друзі! Щиро вітаю вас із Днем пасічника! Бажаю всім добра і миру, міцного здоров'я, натхнення, щасливої світлої долі та багатих медозборів на радість людям!

З нагоди Дня пасічника щиро вітаємо Братство бджолярів. Нехай ваше життя буде багатим на щастя, добро, а доля стелиться барвистим рушничком достатку, родинного тепла і благодаті. Плідної Вам співпраці, щедрого медозбору, хай здійснюються Ваші мрії і надії, а на столі, щоб завжди був мед, як символ благополуччя і здоров'я!!!

день пасічника України по русски: Поздравления с днем пасечника Украины