Привітання з днем ​​Туриста та туризму - 27 вересня. Привітай туристів, працівників туризму і мандрівників з святом по СМС. свято День туризму Вітання всім туристам


Всього СМС: 45

Наша країна, з її унікальним геополітичним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами та унікальними архітектурними комплексами, багатою спадщиною усіх етносів, які віками формували оригінальну полікультурну ауру, безцінними рекреаційними ресурсами та привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туристичної індустрії.

Україна з кожним роком все ширше відкриває перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій – у цьому велика заслуга вашого колективу, за що висловлюю вам щиру подяку.

Впевнений, основні здобутки туристичної галузі ще попереду. Нам з вами треба ще багато і наполегливо працювати, аби туризм впевненіше піднявся на ноги, набув більшого динамізму у своєму розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для держави. Україна варта того, щоб глибше відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.

Бажаю всім працівникам туристичної сфери здоров’я та благополуччя, добра і злагоди в сім’ях, нових успіхів у нашій надзвичайно важливій роботі.

Шановні краяни, працівники туристичної сфери!

Вітаю з Днем туризму – святом усіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок. Туризм, який останнім часом набув широкого розвитку, – це ціла сфера життя, що охоплює мільйони людей, різні галузі економіки, екологію та виробництво, сприяє пожвавленню міжрайонних, республіканських, міжнародних обмінів та людських контактів.

Наш район, з його вигідним географічним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами, багатою спадщиною, безцінними рекреаційними ресурсами та привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туризму. Завдяки туристичним агентствам, які нині діють у районі, наші громадяни мають можливість планувати свій відпочинок з врахуванням своїх інтересів та уподобань. Я впевнений, основні здобутки туристичної галузі Сарненщини ще попереду. Треба багато і наполегливо працювати, аби туризм набув більшого динамізму у своєму розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для району та держави. Наш неповторний поліський край вартий того, щоб відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.

Тож щиро бажаю працівникам індустрії туризму вагомих здобутків, а туристам зі стажем і початківцям – міцного здоров’я, завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні навколишнього світу.

Туристична галузь сьогодні – невід’ємна складова світового ринку, посідає друге місце в світовій економіці після комп’ютерної та електронної промисловості. Україна має вагомі об’єктивні передумови, щоб увійти до найбільш розвинутих у туристичному відношенні країн світу. Скільки ще непізнаного є і в нашій області. Розповісти всьому світові про перлини історії, культури нашого краю – вбачаю одним з найголовніших завдань теперішнього часу.

Щиро вітаю усіх запоріжців, для кого надання туристичних послуг стало професією, а також багато чисельний загін запорізьких туристів з Днем туризму в Україні.

Нехай з кожним роком туризм, як форма дозвілля, стає все змістовнішим, популярнішим і безпечнішим, а нові маршрути відкривають вікно у широкий світ, сприяють встановленню добросусідських стосунків та порозуміння між народами.

Працівників заповідників і туристичних місць вітаємо з Днем туризму! Ця галузь стрімко

розвивається в Україні і в нашій області зокрема. Пройде небагато часу і наша область

стане, сподіваємось, одним і найулюбленіших місці. Відпочинку, куди з'їжджатимуться

любителі історичної спадщини, унікальної незайманої природи.

У руках гітара, за спиною рюкзак,
Вся обстановка дихає оптимізмом ...
Ми не випадково починаємо так -
Ми нині відзначаємо День туризму!
Ви пашить здоров'ям цілий рік!
Вам не страшні будь-які катаклізми!
І якщо ви не пішли ще в похід,
Дозвольте вас привітати з Днем туризму!

Всіх любителів подорожей, активного відпочинку, його організаторів вітаємо з Днем

туризму!

Щиро бажаємо вам гарних емоцій, приємних вражень від всіх ваших подорожей

а працівникам цієї галузі хотілось би побажати успіхів та процвітання у цій нелегкій

справі , адже саме завдяки вам люди отримують змогу насолодитись прекрасними

світовими памятками архітектури, відпочити у найекзотичніших куточках світу та

отримати море радості від проведеної відпустки.

Нехай у вашому житті завжди панує злагода та нехай вас завжди переслідують

лише приємні щасливі емоції.

Зі святом вас дорогі туристи!!!

Шановні працівники туристичної галузі!

Від імені Київської міської влади прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Туризм – сфера життя, яка втягує у свою орбіту мільйони людей, багато галузей економіки, сприяє міжнародним обмінам і людським контактам. Цього року ми відзначаємо День туризму під гаслом Всесвітньої Туристичної Організації „Подорожі та транспорт: від уяв Жюля Верна до реальності 21 століття”.

Київ упевнено перетворюється в центр туризму європейського рівня. В столиці відроджуються пам’ятки архітектури, історії, культури, оновлюються парки, підтримується розвиток культурних ініціатив, що разом формує неповторну ауру міста. Динамічно розвивається інфраструктура столичного туризму, зводяться нові центри дозвілля. Київ стає охайнішим, зручнішим і привабливішим. І це, передусім, заслуга киян, представників різних професій. У велич стародавніх споруд столиці і її стрункі сучасні новобудови вкладено натхненну працю багатьох поколінь талановитих творців краси нашого древнього й вічно молодого Києва.

Але основні здобутки ще попереду. Тому міська влада одним із своїх пріоритетних завдань вважає подальший розвиток туристичної галузі, яка принесе Києву славу світового туристичного центру і значні надходження до міського бюджету.

Зі святом вас, шановні працівники сфери туризму, кияни, гості і шанувальники мандрів! Міцного вам здоров’я, щастя, успіхів, та особистого добробуту. Цікавих вам і незабутніх подорожей!

Сьогодні 27 вересня – День туризму!

Вітаю всіх причетних з цим професійним святом. Бажаю здоров'я, щастя, впевненості у власних силах, професіоналізму та успіху. Нехай туристична галузь у нашій країні процвітає, а наші співгромадяни більше відвідуватимуть світові туристичні курорти!

Для туриста життя - похід,
Усюди він знайде прохід.
Від заходу до світанку,
Він готовий хоч на край світу,
День туризму відзначати,
Країни, гори підкорювати,
Так нехай же легким буде шлях,
Щасливою дорога,
Нехай поруч буде вірний друг
І вражень багато.

Нехай час б'є і час лікує, Нехай за порогом знову поріг, Рюкзак нехай розправляє плечі І гріє душу спеку доріг! З Днем Туриста!

більше

з днем туризму, туриста по русски: Поздравления с Днем Туризма и туриста, пожелания туристам