Красиві компліменти жінкам, дівчатам, подрузі - реальна можливість підняти дівчатам самооцінку, зробити їм приємне, ласкаві слова про красу


Всього СМС: 34

Твоя неземна краса викликає захоплення, ти найяскравіша, мила, у тебе сліпуча усмішка! у тебе дивовижно красиві очі! Немає у світі дівчини, красивіше тебе! ти чудо!

На землі є сім чудес світу, але є ще одне, саме дивне і прекрасне - це ти!

Так багато красивих дівчат на світі, але серед них я помічаю тільки одну, саму карколомну на цій планеті, ту яку шалено кохаю!

Сказати в компліменті, що ти незрівнянно красива, це все одно, що нічого не сказати. Тому що твоя краса не просто незрівнянна і не просто засліплює, вона просто зводить мене з розуму!

Перед вродою твого обличчя меркнуть навіть риси прекрасної Клеопатри. Ти як свіжий квітка, створений природою в момент, коли вона була в найкращому настрої. У тебе немає недоліків, ти - приклад ідеальної жінки, в якої дивним чином поєдналися краса і доброта - самий рідкісний коктейль.

Виточена фігурка, теплий погляд і ніжний голосок. Я без розуму від тебе, коханий ангелок

Ти для мене, все найчудовіше, все саме ясне, все найніжніше. Ти для мене, прекрасна квітка, чмок, Мила, чмок!

Хочу зізнатися, лише тобі - ти Сама, Сама Краща на цій землі!

Я не можу повірити, в те, що я зустрів таку чарівну дівчину як, ти!

Чи не знайти в цілому світі, такого красивого, як у тебе, погляду. Він просто зводить мене з розуму. Якби ти знала, як я обожнюю тебе!

більше

компліменти по русски: Комплименты девушке по смс о красоте, любимой приятные слова