Приколи про тарифні плани оператора мобільного зв'язку в СМС


Всього СМС: 12

Новий тариф GSM " ЛОХ " ви платите стільки скільки вам скажуть!

Шановний Абонент, ви відключені за дуже відверті і вульгарні розмови в нашій мережі.

Клієнти автоматично переводять всю зарплату на оператора. Скільки заробив - на стільки наговорив. Дзвінки в рідну бухгалтерію з метою поквапити з переказом грошей на рахунок Оператора - безкоштовні. У разі затримки зарплати на підприємства у абонентів блокуються номери, під'їзди до будинку і висилається бригада кілерів *. Примітка: Примітка: діє посекундна тарифікація роботи бригади кілерів з 2-ї хвилини після виїзду.

Тарифний план для дітей, поки не вміють говорити, але вже вміють платити. Утіраніе слюней з трубки - безкоштовно.

Стійкий зв'язок між звалищами, підвалами та смітники. Внутрішньомережеві розмови в межах " Трьох вокзалів " - безкоштовні!

На вашому рахунку 0 руб, 0 коп. !! Ваш тарифний план - Побалакати переходить в тарифний план Доболталісь!

Для просунутих. Абонентам, яких ніколи не влаштовує якість зв'язку в тих місцях, куди звичайні люди просто не потрапляють, видається напрокат переносна Базова Станція, яка встановлює на голові у вигляді гіллястих оленячих рогів. Прокат БС оплачується окремо.

Гроші стають легше повітря і тихо спливають з рахунку в невідомому напрямку без жодного участі в тому абонента. Розмови вкрай небажані. За право розмовляти доведеться немало доплатити. Діє погодинне округлення з 1-ї хвилини.

Тарифний план для любителів шарад. У цьому тарифному плані тарифікація розмов і додаткових послуг настільки складна і заплутана, що сам оператор не відає, що творить, і по цій темі вже пишуться дисертації.

Охи і зітхання - безкоштовно. В області - дешевше.

більше

тарифні плани по русски: Прикольные тексты СМС о тарифных планах мобильного оператора