Приколи попередження по СМС, розіграші


Всього СМС: 13

Привіт коханий. Я сьогодні звільнюся раніше і хочу з тобою погуляти. Попереджаю заздалегідь, так що ні з якими коханками не домовлявся. А то Ух отримаєш. Ну поки що. До вечора.

Якщо тобі сьогодні дорогу перебігла чорна чупакабра - три рази сдуй піну з пива, п'ять разів Стрельні си.арету у перехожих, лясни себе по лобі, розвернися і йди додому. Сьогодні зірки стали не в твою користь.

Привіт! А ти знаєш що Дівчина як калькулятор: додає проблем, забирає час, примножує витрати, ділить майно!

Будьте обережні і не включайте різко світло на кухні. Так як це може налякати тарганів чи довести їх до суїциду.

Сьогодні треті місячна доба, в народі День Михайла нікудишній. У цей день прийнято особливо бути обережним і не піддавати себе ризику. Рекомендується не йти на роботу, так як на вулиці їздять машини і ходять собаки.

Сьогодні будь особливо обережний з жінками з великим розміром грудей, з людьми в окулярах і привітними міліціонерами! А взагалі, краще зроби підозрілу особу, уткнемся в ноутбук і час від часу зловісно хихикає!

Синочку, здрастуй, Ти сьогодні акуратніше вулицями ходи, Як ти себе почуваєш? У цьому житті все може трапиться!

Привіт! На тебе наробила пташка? Або оббризкав крутий Мерседес з ніг до голови? Негаразди в особистому житті! Не сумуй! Посміхайся! Завтра може бути гірше!

Прикутий до інвалідного візка хлопчик. Якби не SMS, відправлене за кермом, аварії б не сталося...

Привіт, Сьогодні тобі особливо пощастило, Цієї ночі я - ангел страху прийду до тебе, Сьогодні вночі ти не зможеш заснути, Ця ніч стане найстрашнішої в твоєму житті, Жди меня!

більше

застереження по русски: Предостережения по СМС, приколы предупреждения