Привітання з нагоди Дня хрещення Київської Русі. Вітання з Днем Хрещення Русі - України 28 липня Святого Володимира Великого


Всього СМС: 8

Великий світле свято хрещення Русі.
Великий він і прекрасний, духовних повний сил.
Ось також у день липневий Володимир Русь хрестив
І до віри християнської шлях новий проклав.

Всіх православних вітаю з 1025- річчям Хрещення Русі.

Дозвольте привітати всіх православних громадян із знаменною датою 1025- річчя Хрещення Русі.

Привітання з нагоди Дня хрещення Київської Русі – України

Вітаю всіх жителів Києва та гостей краю, незалежно від релігії, конфесії чи переконань, із Днем хрещення Київської Русі-України.

Це свято відзначаємо у день Святого Володимира – одного із засновників і покровителів нашої державності. Тож окремі слова привітання усім, хто носить це величне ім’я!

Це символічне свято є днем нашої вищої, духовної єдності – єдності національної. Утвердження в нашому народі християнства стало справжнім стержнем, довкола якого сформувалася наша духовність, виховалися десятки поколінь, які гідно несли традиції народу, серед яких повага до ближнього та любов до Бога.

Відповідно до Конституції України держава відділена від церкви, але ми не можемо бути відділені від тих процесів, які проходять у суспільстві. І я щиро дякую духовенству, яке допомагає владі вести народ, сприяє об’єднанню.

У цей святковий день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, міцного здоров’я та довголіття!

Дзвін дзвоновий розсіяв вогонь,
Люди вмилися священною водою,
Князь Володимир на землю ступив,
І Київську Русь святу молитвою святив.

Привітання з Днем хрещення Київської Русі-України!

28 липня, у день величного християнського свята Рівноапостольного Князя Володимира, ми відзначаємо День хрещення Київської Русі-України. Свято, яке духовно об'єднало українців, живить нашу віру у мир та добро на землі.
Понад 10 століть тому князь Володимир у Києві на Дніпрі хрестив киян і свій народ. Важко переоцінити важливість та наслідки тих подій для розвитку Української держави. Саме з хрещенням Русі на наших землях починає утверджуватися істинна духовність, виникає державність, яка була однією з найбільш потужних, великих і розвинених цивілізаційних складових Європи у Х столітті.

Сьогодні це свято об’єднує нас навколо справжньої духовної радості та національної ідеї. Воно є важливим етапом очищення суспільства й поваги до вічних цінностей нашої історії.

Сердечно вітаючи жителів міста та духовенство, від щирого серця бажаю, щоб свято хрещення Київської Русі зцілило і об’єднало наші душі у великій вірі до нашого Спасителя, примножувало добробут в кожному домі, давало здоров’я на багато мирних і щасливих років.

Хрещення Русі чекали довго
І на Дніпрі та на Волзі
Так нехай тепер кожен знає
Віра і любов у всьому перемагає!

Дорогі співвітчизники!

Щиросердно вітаю Вас з Днем Хрещення Київської Русі, який ми відзначаємо, вшановуючи пам’ять Святого рівноапостольного великого князя Володимира.

Як свідчить багатовікова історія, християнська духовність була головним чинником збереження нашого народу. Невичерпний духовний і культурний потенціал християнства дає нам благодатні сили для творення добра, примноження любові та подолання негараздів.

Невгасима віра і натхненна праця кріплять нашу державу. Ми радіємо нашим успіхам і виносимо уроки з невдач.

Бажаю всім щастя, здоров’я, мира та злагоди у Ваших родинах.

Хрещення Русі - свято велике
Відсвяткуємо його з тобою
І всіх друзів від душі привітаємо
І всіх святих ми дружно славимо!

Хрещення Київської Русі по русски: Поздравление с Крещением Руси. Годовщина Крещения Руси-Украины