СМС поздравления Привітання з Днем Святого Валентина
поздравления с Днем влюбленных 14 февраля
Отправка СМС
Отправить SMS
СМС по WAP GPRS
Привітання до свят

Привітання, вітання тексти для СМС

Меланка, Меланки в ніч з 13 на 14 січня відзначають старий Новий Рік. Вечір напередодні старого Нового року або святого Василія Великого (14 січня)

Привітання з Новим Роком

привітання з Старим Новим роком

в ночь с 13 на 14 января старый Новый Год

Поздравления с Новым Годом

Поздравления на Старый Новый год

13 січня - Васильєва коляда, Василів вечір
Привітання з днем ангела Василя
Дата за старим стилем: 31 грудня 13 січня - напередодні Нового року (за старим стилем), гадають на Старий Новий рік, або віщують долю на Василів вечір. Ворожіння на Василя У ніч з 13 на 14 січня


13 января - Васильева коляда, Васильев вечер
Поздравления с Днем ангела Василия
Дата по старому стилю: 31 декабря 13 января — канун Нового года (по старому стилю), или Васильева дня
Щедровки вечером перед старым Новым годом и праздник святителя Василия Великого

Вітання з Хрещенням Господнім

на свято Хрещення Господнє 19 січня - Хрещенням Хрещається!

Хрещення Господнє - третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке православні та греко-католицькі християни відзначають 19 січня, тому збігається зі святом Богоявлення, однак ці свята слід розрізняти. Народні назви свята — Йордана (або Ордана), Водохреща.
Із Хрещенням Господнім пов'язують хрещення на Йордані Христа. Коли Ісус Христос досяг 30-річного віку, він прийняв хрещення в річці Йордан. Вийшов на берег, а з небес почувся голос Бога-Отця, який назвав Ісуса своїм Сином. І на нього зійшов Святий Дух в образі голуба. Звідси ще одна назва — Богоявлення. Православні та греко-католики вважають, що саме це свято засвідчує таїнство Святої Трійці. Адже в цей день, за християнським вченням, з'явився Бог у трьох іпостасях: Бог Отець — в голосі, Син Божий — у плоті, Дух Святий — у вигляді голуба.
радимо підібрати привітання з Хрещенням Господнім Йорданом, Водохрестям для своїх близьких, родичів, знайомих, коханим.

Можливо знашли нас по таким словам:


поздравления с Крещением Господним

на праздник Крещение Господне 19 января, поздравления для брата, отца, деда, знакомому мужчине. Крещение Господне — христианский праздник, отмечаемый в честь крещения Иисуса Христа в реке Иордан Иоанном Крестителем 6 (19) января. Во время крещения, согласно Евангелиям, на Иисуса сошёл Святой Дух в виде голубя. Одновременно с этим Глас с Небес провозгласил: «Сей есть Сын Мой возлюбленный, в Котором Моё благоволение». все смс поздравления с Крещением Господним на Крещение Господне

Сьогодні 19 січня ми з усім православним світом відзначаємо велике християнське свято — Богоявлення Господнє, яке в народі називають Водохреща. Це одне з найрадісніших зимових свят українського народу.

Цього дня на спомин про хрещення Ісуса Христа у водах Йорданських у православних та греко-католицьких храмах відбуваються святкові богослужіння, а потім хрестом і молитвою освячують найближчі річки, озера та криниці. З цього часу вода в них стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров'я й наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

З давніх-давен свято Водохреща було для українського народу джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.

Дорогі друзі! Прийміть мої щирі вітання і сердечні побажання з нагоди свята Водохреща!

Міцного вам здоров'я, миру, добра, сімейної злагоди та нових звершень на благо усім вам!

Колядки - українські величальні обрядові пісні зимового циклу свят, які походять з глибокої давнини.

Щедровки — святочные народные песни, исполняемые на Украине, в Белоруссии и в южных регионах России обычно под Новый год (Щедрый вечер). В Щедровках обычно величаются хозяева дома и их дети, высказываются пожелания богатого урожая, благосостояния, приплода скота, хорошего роения пчёл. Поэтическое слово в щедровках, как и в колядках, выполняет магическую функцию.

Колядки — святочные народные песни. Широко распространены у украинцев, в меньшей мере у белорусов, у русских встречаются реже и то большей частью на севере в виде так называемого «виноградья», то есть в виде величальных песен с традиционным припевом: «виноградье, красно-зелено мое» (у русских колядки, по-видимому, вытеснены вследствие особо сильной борьбы с ними церкви и правительства).
Ближайшие праздники:
Свято День закоханих
14 лютого - День святого Валентина (День всіх закоханих)

Привітання з Днем святого Валентина

Праздник День влюбленных
14 февраля - День святого Валентина (День всех влюбленных)

Поздравления с Днем святого Валентина


вітання в День Ангела
Каждый день

© 2002-2019, xSMS привітання з днем Ангела та з днем Народження Помощь · Контакт