СМС поздравления Привітання на Хрещення Господнє
поздравления на Крещение Господне
Отправка СМС
Отправить SMS
СМС по WAP GPRS
Отправить SMS в Латвию
LMT | OKarte | TELE2 +371 | BITE +371 | TRIATEL 2 |
Оператор:
   
  [код - кол-во цифр]
Номер:
   
СМС сообщение

осталось
 
 

Введите код:
обновить
 
Стартовая
В закладки
 

* СМС будет отправлена в транслите
  • выберите "Оператор", высветится [код оператора - кол-во цифр номера] и введите только номер телфона;
  • отправляя SMS, подпишитесь, чтобы получатель мог определить, кто ему пишет;
  • скорость доставки СМС зависит от оператора и загрузки канала, время доставки от нескольких секунд до часа;
  • все СМС сообщения автоматически переводятся в транслит, смело набирайте текст SMS кириллицей;

Вітання з Хрещенням Господнім

на свято Хрещення Господнє 19 січня - Хрещенням Хрещається!

Хрещення Господнє - третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке православні та греко-католицькі християни відзначають 19 січня, тому збігається зі святом Богоявлення, однак ці свята слід розрізняти. Народні назви свята — Йордана (або Ордана), Водохреща.
Із Хрещенням Господнім пов'язують хрещення на Йордані Христа. Коли Ісус Христос досяг 30-річного віку, він прийняв хрещення в річці Йордан. Вийшов на берег, а з небес почувся голос Бога-Отця, який назвав Ісуса своїм Сином. І на нього зійшов Святий Дух в образі голуба. Звідси ще одна назва — Богоявлення. Православні та греко-католики вважають, що саме це свято засвідчує таїнство Святої Трійці. Адже в цей день, за християнським вченням, з'явився Бог у трьох іпостасях: Бог Отець — в голосі, Син Божий — у плоті, Дух Святий — у вигляді голуба.
радимо підібрати привітання з Хрещенням Господнім Йорданом, Водохрестям для своїх близьких, родичів, знайомих, коханим.

Можливо знашли нас по таким словам:


поздравления с Крещением Господним

на праздник Крещение Господне 19 января, поздравления для брата, отца, деда, знакомому мужчине. Крещение Господне — христианский праздник, отмечаемый в честь крещения Иисуса Христа в реке Иордан Иоанном Крестителем 6 (19) января. Во время крещения, согласно Евангелиям, на Иисуса сошёл Святой Дух в виде голубя. Одновременно с этим Глас с Небес провозгласил: «Сей есть Сын Мой возлюбленный, в Котором Моё благоволение». все смс поздравления с Крещением Господним на Крещение Господне

Сьогодні 19 січня ми з усім православним світом відзначаємо велике християнське свято — Богоявлення Господнє, яке в народі називають Водохреща. Це одне з найрадісніших зимових свят українського народу.

Цього дня на спомин про хрещення Ісуса Христа у водах Йорданських у православних та греко-католицьких храмах відбуваються святкові богослужіння, а потім хрестом і молитвою освячують найближчі річки, озера та криниці. З цього часу вода в них стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров'я й наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

З давніх-давен свято Водохреща було для українського народу джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.

Дорогі друзі! Прийміть мої щирі вітання і сердечні побажання з нагоди свята Водохреща!

Міцного вам здоров'я, миру, добра, сімейної злагоди та нових звершень на благо усім вам!

Колядки - українські величальні обрядові пісні зимового циклу свят, які походять з глибокої давнини.

Щедровки — святочные народные песни, исполняемые на Украине, в Белоруссии и в южных регионах России обычно под Новый год (Щедрый вечер). В Щедровках обычно величаются хозяева дома и их дети, высказываются пожелания богатого урожая, благосостояния, приплода скота, хорошего роения пчёл. Поэтическое слово в щедровках, как и в колядках, выполняет магическую функцию.

Колядки — святочные народные песни. Широко распространены у украинцев, в меньшей мере у белорусов, у русских встречаются реже и то большей частью на севере в виде так называемого «виноградья», то есть в виде величальных песен с традиционным припевом: «виноградье, красно-зелено мое» (у русских колядки, по-видимому, вытеснены вследствие особо сильной борьбы с ними церкви и правительства).
Ближайшие праздники:
Хрещення Господнє
Хрещення Господнє — велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке православні та греко-католицькі християни відзначають 19 січня, тому збігається зі святом Богоявлення
Народні назви свята — Йордана (або Ордана), Водохреща.

Привітання з Водохрещем Йорданом. Вітання з Хрещенням Господнім


Щедрівки та засівалки
Засівалки для дітей
Посівалки, засівалки для посівання, засівання
Крещение Господне
19 января - Крещение Господне (Святое Богоявление)
В этот день церковь отмечает вхождение Иисуса Христа на путь служения людям. По преданию, Сын Божий прошел обряд крещения в водах реки Иордан

Поздравления с Крещением Господним Йорданом. Крещение Господне


щедривки Щедровки на русском
День Ангела
Каждый день

© 2002-2017, xSMS привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим Помощь · Контакт
Яндекс цитирования